Moda mamy

Jaki strój dla kobiet o dużym biuście?

Opublikowany

Prawie każda kobieta chciałaby móc poszczycić się dużym biustem. Jednak panie, które noszą rozmiary C,D, E lub większe mogą potwierdzić, że czasem jest to ich prawdziwe przekleństwo. Obfity biust to obciążenie, ale też trudniej dobrać pod niego ubrania – zwłaszcza sukienki, bieliznę i stroje kąpielowe na duży biust.

Stój kąpielowy dla rozmiaru mini, midi i maxi

Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjny, który niezmiennie kojarzy się odpoczynkiem nad wodą. Zamieniamy w tym czasie zimowe rzeczy na te letnie, czyli zwiewne, lekkie, niekrępujące ruchów. Do łask powracają także stroje kąpielowe, zwłaszcza jeśli przez cały rok przeleżały w szafie. Jeśli czeka Cię zakup nowego bikini, to zwróć przede wszystkim uwagę na walory i budowę swojego ciała. Stroje kąpielowe na duży biust, krągłości, czy filigranową sylwetkę różnią się od siebie krojem i budową. Dla pań o krągłych kształtach proponujemy zakup stroju jednoczęściowego, który maskuje brzuszek, modeluje sylwetkę, ale też wyszczupla. Tutaj także dobrze sprawdzają się stroje dwuczęściowe o wysokim stanie. Kobiety szczupłe mogą pozwolić sobie na bikini niemalże o dowolnej budowie, ale jeśli biust jest niewielki to warto zastanowić się nad górą z efektem push-up lub falbanami. Co z kobietami o dużym biuście, u których niemalże odpadają skąpe stroje i kostiumy jednoczęściowe? Mamy dla takich kobiet kilka, pomocniczych wskazówek.

stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe na duży biust

Stroje kąpielowe na duży biust to takie, które przede wszystkim dobrze podtrzymują biust, by plażowanie i relaks nad wodą był w pełni komfortowy. Tak jak pisaliśmy wyżej – niekiedy duży biust to prawdziwa zmora. Jest ciężki, a do tego nieraz trudno dobrać do niego odpowiedni biustonosz.

Są firmy, które projektują stroje kąpielowe specjalnie dla kobiet o dużym biuście, szczególną uwagę zwracając na walory zdrowotne! Opracowane są w taki sposób, by odciążały kręgosłup, dobrze trzymały biust, który przy tym wygląda w nich efektownie. Przy tym projektanci tych marek w pełni dbają o modną stylistykę. Takie stroje są specjalnie konstruowane dla kobiet nawet o rozmiarach E, F, aż do I. Znajdziesz je na https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Stroje-kapielowe-106.html.

Kobiety o obfitym biuście granicach C-E powinny wybierać przede wszystkim stroje kąpielowe o grubych ramiączkach i szerokim pasie, bo to gwarantuje dobre podtrzymanie i wyprofilowanie biustu. Ważne też są w tym wypadku zabudowane miseczki, które będą ładnie modelować biust, a nie sprawiać, że będzie on „wylewał się” spod kostiumu. Dodatkowo warto wybierać stroje kąpielowe, które wiązane są z tyłu na karku, bo ten zabieg dodatkowo „zbiera” biust. Przy takim rozmiarze oczywiście nie warto powiększać go o wkładki i wypełnienia.

Komentarze