Łóżka dla dzieci – IKEA Minnen rośnie z dzieckiem

Dziecko szybko rośnie i przychodzi czas, gdy trzeba zastanowić się nad wyborem „dorosłego” łóżka dla dzieci. Łóżeczko dla dziecka powinno być dostosowane do jego wieku, charakteru i potrzeb. Łóżko dla dzieci  powinno być nie tylko ładne, ale także wygodne i użyteczne. Obecnie na rynku można znaleźć coraz więcej propozycji mebli, które rosną wraz z dzieckiem. Regulowane łóżka dla dzieci to całkiem ciekawe rozwiązanie – gdy dziecko jest małe, łóżko nie zajmuje aż tyle miejsca, można je dostosować np do wnęki o niestandardowych wymiarach i zwiększać jego długość w zależności od potrzeb.

IKEA Minnen wyjątkowe łóżka dla dzieci – łóżko Minnen rośnie razem z maluchem aż do pełnowymiarowego łóżka

Łóżka dla dzieci IKEA Minnen to klasyczna metalowa rama i funkcja regulacji długości, a także spory wybór  trzyczęściowych materacy IKEA dla dzieci od lateksowych po zwykłe piankowe.

Jest to opcja funkcjonalna, łóżko IKEA Minnen jest stosunkowo szerokie (materac 80 cm) , atrakcyjne wizualnie i z pewnością może posłużyć długo, jednocześnie nie rujnując kieszeni rodzica. Występuje w dwóch kolorach: czarnym i białym. Idealne łóżko dla dziewczynek, może sprawdzić się także w pokoju chłopca przy odpowiedniej aranżacji wnętrza. IKEA Minnen dzięki swojemu ponadczasowemu klasycznemu wyglądowi jest odpowiednie zarówno dla malucha, który  w tym łóżku dla dzieci jest doskonale zabezpieczony przed spadnięciem dzięki bocznym dekoracyjnym elementom ramy, aż do eleganckiego łóżka, które sprawdzi się także w pokoju nastolatki.


 Czy zdecydowaliście się na łóżka dla dzieci IKEA Minnen? Jaka jest Wasza opinia na ich temat?

Więcej na temat łóżka dla dzieci IKEA Minnen znajdziecie na stronach IKEA.

 

BEmama poleca także:

Comments are closed.