Lifestyle

Poznański broker ubezpieczeniowy zaprasza 

Opublikowany

Major to znany i ceniony na rynku broker ubezpieczeniowy. Jest to poznańska firma, która tworzy programy ubezpieczeniowe w trosce o zabezpieczenie mienia, życia i zdrowia dla odpowiednich firm, instytucji i oczywiście osób prywatnych.

Kadra 

Każdą sprawę i każdą usługę firma wykonuje i traktuje priorytetowo oraz indywidualnie. Pracujący tam eksperci specjalizują się w wielu dziedzinach, mają niezbędne doświadczenie, są na bieżąco ze wszystkimi przepisami i nowościami uczęszczając stale na szkolenia i odpowiednie kursy. Jest to zespół ludzi, którzy doskonale rozumieją każdy problem klientów i zawsze doradzą odpowiedni krok w dziedzinie ubezpieczeń. Od wielu lat znakomicie poruszają się w tej branży ze świetnym skutkiem.

Oferta

Firma oferuje szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych. Na stronie internetowej https://majorbroker.pl można zapoznać się z całą ofertą spółki Major. Proponują tam np. wszelką pomoc w doborze odpowiedniego ubezpieczenia, zdrowotnego, życiowego czy majątkowego. Oferują profesjonalne porady prawne czy przydatną w wielu wypadkach ocenę likwidacji szkód. Co ciekawe, w ich ofercie znajdują się też ubezpieczenia maszyn, m.in. od szkód spowodowanych przez ich operatorów czy pracowników na budowie bądź pojazdów drogowych. Na stronie https://majorbroker.pl można ubezpieczyć od wypadków pojazdy samojezdne, a nawet pojazdy transportowane na lawetach. Poznańska firma stara się odciążać swoich klientów od obowiązków związanych z uzyskaniem odszkodowania. To pracownicy zajmują się wszelkimi kwestiami związanymi z dokumentacją, kwestiami prawnymi i zawiłymi przepisami, które są dla nich proste i oczywiste. Major prowadzi też sprawy ugodowe, przeprowadza windykację roszczeń ubezpieczeniowych oraz redaguje wszystkie potrzebne zgłoszenia. 

Zadowoleni klienci

Dotychczasowi klienci oceniają spółkę bardzo wysoko. Na stronie https://majorbroker.pl dostępny jest wykaz niektórych firm, dla których do tej pory pracowała firma i udzielała rad ubezpieczeniowych czy prawnych. 

Spółka z przyszłością

Major stale realizuje nowe zlecenia, wciąż się rozwija i zawsze jest otwarty na wszelkie propozycje. Firma współpracuje z najlepszymi ekspertami oraz prawnikami, którzy mają ogromne doświadczenie. Warto zajrzeć na stronę internetową https://majorbroker.pl, gdzie są podane wszelkie niezbędne informacje, takie jak aktualne dane kontaktowe. Profesjonalna i rzetelna brokerska firma Major to odpowiednie miejsce na dobry wybór ubezpieczenia i szybki, skuteczny kontakt z ekspertami.

 

Komentarze