Kto z nas nie lubi prezentów. Oczywiście każdy kocha być obdarowywanym, jednak problem pojawia się w momencie, gdy trzeba komuś taki prezent kupić. Nie chodzi w tym przypadku o skąpstwo, czy niechęć do wydawania pieniędzy, ale o sam wybór, który często bywa problematyczny. W tym artykule postaramy się podpowiedzieć, co będzie dobrym pomysłem na podarek, a naszym głównym typem będzie biżuteria na prezent, czyli coś, co kochają zarówno Panie, jak i męska część publiczności.

POMYSŁ DLA NIEJ

5 POMYSŁÓW NA PREZENT – JAKĄ BIŻUTERIĘ WYBRAĆ?To, jaki rodzaj biżuterii wybierzemy, uzależnione jest w głównej mierze od płci solenizanta. Najlepsza biżuteria na prezent dla kobiety to np. kolczyki. Tutaj odpada nam kwestia rozmiaru, ponieważ w większości przypadków zapięcia w kolczykach są takie same, podobnie jak dziurki w uszach noszących. Inny dobry pomysł to różnego rodzaju łańcuszki i naszyjniki. Kobiety uwielbiają tego rodzaju błyskotki na łańcuszkach, dlatego jesteśmy przekonani, że łańcuszek z ciekawym wisiorkiem będzie doskonałą biżuterią na prezent, która zachwyci obdarowaną. Innym wariantem są pierścionki, aczkolwiek w tym przypadku pojawia się już problem rozmiarówki. Jeżeli nie wiemy zbyt wiele o palcach prezentobiorcy, może lepiej zrezygnować z takiego pomysłu, ponieważ później trzeba będzie zwracać produkt do sklepu. Biżuteria na prezent nie mogłaby się oczywiście obejść bez znanych i lubianych bransoletek na rękę. Tutaj wariacji jest naprawdę wiele, dlatego z pewnością uda się wybrać coś odpowiedniego. Co ciekawe w przypadku Pań również popularne są bransoletki na nogę, które zawiesza się na wysokości kostki.

PREZENT DLA NIEGO

Przechodząc do biżuterii na prezent dla Panów, tutaj spectrum prezentuje się trochę węziej, aczkolwiek równie ciekawie. Panowie skupiają się raczej na formach, które podkreślają ich stylizacje. Najpopularniejszą z nich jest chyba zegarek na rękę. Tutaj pomysły na biżuterię na prezent trzeba podzielić miedzy dwa obozy. Panów, którzy cenią sobie poczucie elegancji i wybierają stylowe zegarki na bransoletach i tych nieco bardziej „wyluzowanych” pod względem ubioru, którzy będą fanami zegarków sportowych i militarnych. W tym przypadku szczególnie ważne jest, aby poznać gust solenizanta i przypisać go do odpowiedniej grupy. Innym wariantem biżuterii na prezent dla niego może być łańcuszek na szyję bądź bransoletka na rękę. Tutaj również trzeba być uważnym, ponieważ nie każdy lubi tego typu ozdoby, dlatego warto wcześniej zorientować się w sytuacji. Panowie z reguły nie noszą pierścionków, ale bardzo ciekawym pomysłem może być zakup sygnetu.