Chcąc grać w piłkę nożną, wystarczy dobrej jakości piłka, buty i wygodny dres. Często jednak można zauważyć, że amatorscy gracze na publicznych boiskach, ubierają oryginalne i markowe elementy wyposażenia, których nie powstydziliby się zawodowi gracze.

Po co kupować zaawansowane stroje piłkarskie, jeśli nie wiąże się przyszłości z daną dyscypliną sportową? Warto zastanowić się, co takie elementy wyposażenia mogą Wam zaoferować, by zrozumieć sens wykorzystania ich podczas spotkań. Czy cena ma jakieś przełożenie na poziom satysfakcji? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszymi propozycjami, by zakupy nie były dla Was już problemem.

STROJE PIŁKARSKIE – ZADBAJ PRZEDE WSZYSTKIM O WYGODNE BUTY

STRÓJ PIŁKARSKI DO AMATORSKIE GRY – CZY WARTO INWESTOWAĆ?Jeśli jesteś na początku swojej przygody z tym sportem, nie warto inwestować w cały komplet treningowy – zwłaszcza jeśli jesteście osobami, które zamierzają grać w piłkę nożną raczej rekreacyjnie ze znajomymi na boisku, a nie w profesjonalnym klubie. Podstawą są jednak buty, od których zależy nie tylko wygoda, ale maksymalizacja wyników i bezpieczeństwo. Wchodząc na murawę w halówkach, będziecie prawdopodobnie cały czas się ślizgać.

Inaczej zupełnie sytuacja wygląda, jeśli zawodnik ma na swoich nogach korki. Są to buty przygotowane z myślą o tym, żeby wbijały się w glebę, co sprawi, że nawet na śliskiej trawie, zawodnicy będą stabilnie biegać podczas dynamicznych akcji.

Jako dodatek warto zadbać o długie skarpety, pod którymi będą znajdować się ochraniacze. Wślizg to klasyczne zagranie, które bywa bardzo niebezpieczne, jeśli druga strona, nie posiada plastikowych wkładek, chroniących piszczele – korki posiadają bardzo twarde elementy, które mogą nawet złamać piszczel. Ochraniacze to także element takiego wyposażenia, jak podstawowe stroje piłkarskie.

KOSZULKI, SPODENKI I DRESY

Chyba każdy młody zawodnik, chce mieć na swojej koszulce swojego ulubionego piłkarza. Każdy, kto za młodu chodził grać aktywnie w piłkę nożną, bramkę dedykował idolom. Był to w pewien sposób dodatek, lecz trzeba przyznać, że maksymalizował on satysfakcję i jeśli ktoś odwiedzał obiekt w nowym stroju, budził od razu zainteresowanie. Stroje piłkarskie amatorom nie robią większej różnicy, ponieważ nie wykorzystują oni potencjału zaawansowanych materiałów i konstrukcji. Jedyna różnica może być widoczne w wentylacji.

Czy więc warto inwestować w stroje piłkarskie od drogiej i zaawansowanej firmy? Jeśli gra w takim zestawie ma sprawić Wam większą przyjemność to tak, ponieważ właśnie o to chodzi w aktywnej formie spędzania czasu wolnego.