Tata jest bardzo ważną osobą dla całej rodziny. Reprezentuje odwagę i ekonomię, zarabia i buduje rodzinne szczęście. Wybierając prezent dla taty na urodziny jest bardzo ważne, aby pamiętać, że jest nie tylko tatą, a także mężczyzną ze swoimi zainteresowaniami i hobby. Ważna jest poświęcona uwaga i aktualność prezentu. Urodziny taty dla syna lub córki to wyjątkowe święto, więc rodzic potrzebuje niezwykłego prezentu, który pokazuje ich ciepło i troskę.

CO TACIE NA URODZINY?

  • Praktyczne: ubrania, rzeczy do domu
  • Niezapomniany: zegarki, ozdoby
  • Prezenty dla hobby: wędki, namioty, wiatrówki
  • Emocje: bilety na wydarzenie, podróż
  • Prezenty dla gospodarstwa: narzędzia, maszyny
  • Prezenty wypoczynkowe: gry planszowe, książki, filmy
  • Prezenty dla zdrowia: prezenty fitness
  • Prezenty do pracy: akcesoria na biurko, urządzenia
  • Oryginalne prezenty dla taty na urodziny

Jeśli dziecko zdecydowało się dać swojemu ojcu coś oryginalnego, powinno przygotować się do tego skrupulatnie. Oryginalność ma swoje własne aspekty i niuanse. Idealnie jest połączyć oryginalność i przydatność prezentu.

AKCESORIA NOMINALNE

CO TACIE NA URODZINY?Jeśli chce się zaskoczyć swojego tatę można podarować mu prezent w postaci koszulki z napisem „Ukochany Tatuś” kubek z jego imieniem, czapkę z daszkiem na zamówienie z napisem „Jestem głową rodziny”, dyplom i medal z napisem „Ojciec Roku”, kalendarz poświęcony tacie, płytę z wyborem ulubionych piosenek taty.

SKÓRZANY PAS RĘCZNIE WYKONANY

Wysokiej, jakości skórzany pasek ze 100% skóry wykonany ręcznie przez rzemieślnika. Urok polega nie tylko na dokładnym wyborze rozmiaru, ale również na stylowym, stworzonym przez człowieka produkcie. Tata na pewno doceni, bo z pewnością jego pasek jest już bardzo stary.

GOLARKA

Golarka w kształcie litery T będzie doskonałym prezentem dla taty o żelaznym temperamencie i stalowych nerwach. Każdy, kto próbuje golić maszyną w kształcie litery T, nigdy nie będzie chciał skorzystać z innej golarki. Maszynka do golenia z wymiennymi ostrzami była pierwszym w historii urządzeniem do golenia. Obecnie maszynki do golenia w kształcie litery T zachwycają swą wyjątkową konstrukcją i nienaganną dokładnością. Maszynka do golenia w kształcie litery T tworzy idealny kontur brody lub wąsów.

ZESTAW KOSMETYKÓW DO BRODY

Każdy mężczyzna chce, aby po prysznicu jego broda była bardziej miękka.  Aby utrzymać skórę i brodę w czystości, a jednocześnie uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji w postaci suchości i utraty zdrowego połysku, trzeba regularnie wykorzystywać odpowiednie kosmetyki do brody. Takim właśnie prezentem tata będzie zachwycony. Zestaw powinien zawierać: olej do brody, balsam, plastikowy grzebień do brody i wąsów.

ZESTAW NARZĘDZI DO SAMOCHODU W WALIZCE W POSTACI OPONY SAMOCHODOWEJ

Jeśli tata jest kierowcą i lubi dokonywać małych napraw przy swoim samochodzie, to zestaw narzędzi jest najbardziej trafionym prezentem. Niewielki rozmiar pozwoli tacie łatwo umieścić go w schowku, a kreatywny projekt przyciągnie wzrok przyjaciół i znajomych.

Doskonałym dodatkiem do święta urodzinowego taty będą prezenty, takie jak bilety na mecz sportowy lub film, bilet do sanatorium, bon upominkowy na masaż, a także tablet lub drukarka. W realizacji ważnego wydarzenia, jakim są urodziny taty powinni uczestniczyć krewni i przyjaciele rodziny. Niespodziewane przyjęcie na cześć urodzinowego bohatera pozostawi najbardziej żywe wspomnienia.