Etui to dodatek do telefonu, który posiada praktycznie każdy użytkownik nowoczesnego smartphona. Jednak na samym początku, gdy kupujemy nowy telefon większość zastanawia się czy warto kupować „telefoniczną szatę”, która w końcu zakryje fakt, że telefon jest nowy – a przecież chcemy się nowością też pochwalić. Brak etui równa się większemu zagrożeniu dla sprzętu. Żałowanie gdy telefon uderzy o ziemię i zobaczymy porysowany lub popękany ekran na nic się nie zda.

ETUI PODKREŚLI WYGLĄD

Etui nie zmniejszy walorów wizualnych telefonu, ono je podkreśli. Czasy kiedy na rynku było tylko kilka banalnych wzorów dawno już minęły. Obecnie etui jest dodatkiem, który ma się wpasować w indywidualny styl bycia i potrzeby użytkowników (tak samo zresztą jak telefon). W rezultacie opcji do wyboru nowej szaty jest całe mnóstwo, a z wyglądem komórki można eksperymentować. Smartphone to w końcu nie tylko praktyczne i funkcjonalne narzędzie, to przede wszystkim dodatek, który dopełnia naszego wyglądu – jest to jedna z personalnych wizytówek, na którą zwraca się uwagę. Etui do telefonów jako kategoria produktowa to świat sam w sobie. W każdym sklepie stacjonarnym oraz internetowym z akcesoriami do smartphonów, etui do telefonów będą stanowiły trzon oferty. Duże zapotrzebowanie ze strony klientów wiąże się z zastosowaniem coraz nowszych technologii w produkcji oraz wymyślniejszych wzorów. Dodatkowo cena etui specjalnie nie wzrasta. Etui do telefonów to wydatek rzędu od 50 do 100 zł. Biorąc pod uwagę, że chronią one sprzęt o wartości nieraz kilku tysięcy złotych, szybko dochodzi się do wniosku, że jest to trafiona inwestycja.

KUPIĆ WARTO

Nieduże ceny pozwalają jak to było mówione wyżej eksperymentować z wyglądem swojego smartphona oraz dopasować go możliwie jak najpełniej do swojej codzienności. Osoby żyjące aktywnie bardziej będą się skupiać na modelach, które charakteryzują się bardzo dobrą odpornością na wstrząsy oraz nieprzepuszczanie wody. Takie wyczynowe etui do telefonów przydadzą się po pracy. Z kolei w środowisku biznesowym warto zainwestować w pokrowiec, etui lub case, który jednoznacznie będzie mówił o profesjonalizmie posiadacza. Skórzane, klapkowe opcje są tutaj jednymi z najlepszych rozwiązań.

Etui kupić trzeba i to raczej prędzej niż później. Kupując nowy telefon naszym następnym krokiem powinno być wybranie do niego odpowiedniego zabezpieczenia. Inaczej prosimy się sami o nieszczęście, które w końcu się zdarzy, jednak wtedy na słuszne żale będzie już za późno, a jednym co pozostanie to szukanie pomocy w serwisie.