Marzysz o pięknych, gęstych, a przede wszystkim o długich włosach na swojej głowie? Teraz nie musisz zapuszczać ich latami, aby w końcu uzyskać efekt pożądany przez większość kobiet na całym świecie. Naszym sposobem jest ostatnio bardzo modny zabieg fryzjerski, który w przeciągu kilku godzin spowoduje, że będziesz posiadaczką od zawsze wymarzonych długich włosów. Jak już się domyślasz jest to zabieg przedłużania i zagęszczania włosów. Udając się do profesjonalnych salonów fryzjerskich można uzyskać bardzo spektakularne efekty, gdzie specjaliści zawodowo spełnią wszelkie Twoje oczekiwania co do długości oraz objętości Twoich włosów.

PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW – DLA KOGO?

Na ten zabieg fryzjerski czekało bardzo wiele kobiet – zwłaszcza te, które nie odziedziczyły genu do gęstych oraz mocnych włosów. Teraz w przeciągu zaledwie 3 godzin w salonie fryzjerskim każda z przedstawicielek płci żeńskiej może diametralnie odmienić swój wizerunek. To właśnie chęć zmian oraz poprawa swojego wyglądu włosów głównie decyduje o wybraniu się do salonu fryzjerskiego, w celu przedłużenia naturalnych kosmyków.

EFEKTY PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW

Jak już wspomnieliśmy zabieg przedłużania kobiecych włosów trwa około 3 godzin. Następnie przytwierdzone już sztuczne kosmyki są odpowiednio podcinane, aby jak najbardziej upodobnić się do włosów klientki. To również umożliwi wtopienie się sztucznych włosów w naturalne pasma, przez co efekt końcowy będzie wyglądał bardzo naturalnie.

JAK DŁUGO EFEKT UTRZYMUJE SIĘ NA NASZYCH WŁOSACH?

DOCZEPIANIE WŁOSÓW CZYLI SPOSÓB NA DŁUGIE I GĘSTE WŁOSYDobrze wykonany zabieg doczepiania włosów trwa od 3 do 6 miesięcy. Jest to uzależnione od stanu wyjściowego stanu fryzury klientki, jak i oczywiście od stosowanej pielęgnacji. Dla lepszej pewności i dla wiedzy o swoim stanie włosów polecamy regularne kontrole doczepianych włosów w salonie, którym został wykonany ten zabieg fryzjerski. W ten sposób upewnisz się pod kątem profesjonalisty w jakim stanie prezentują się Twoje doczepiane włosy oraz dowiesz się o ewentualnej poprawce, czy wskazówkach co do ich dalszej pielęgnacji.

PIELĘGNACJA ORAZ STYLIZACJA DOCZEPIANYCH WŁOSÓW

Doczepiane włosy mają tą zaletę, że można je śmiało poddawać wysokim temperaturom prostownicy, czy też podczas ich lokowania. Nie oznacza to jednak, że sztuczne włosy są niezniszczalne i nie wymagają odpowiedniej ochrony. Aby zadbać o ich dobrą kondycję w domu, polecamy regularnie stosować odżywki do włosów od ich połowy po same końce. Podczas stylizacji należy pamiętać, aby nie szczotkować nadmiernie doczepionych włosów, które podczas zbyt energicznych ruchów szczotką możemy uszkodzić oraz wyrwać niektóre pasma.