Jak dobrze wiemy słońce może przynieść nam wiele korzystnych aspektów podczas przebywania na w upalne dni, ale i też niesie za sobą kilka istotnych negatywów, jeśli nasze opalanie będzie nierozsądne oraz przez nas nie przemyślane. Aby jednak czerpać radość ze słonecznych dni w lato, bez konsekwencji poparzeń słonecznych, czy też nawet udaru słońca naszym sposobem na ochronę, jak i na modny wygląd w lato jest po prostu posiadanie damskiej, letniej czapki. Nakrycie głowy to bardzo ważny element naszej garderoby nie tylko w zimę, który nadal nie docenia wiele osób. Aby jednak to zmienić, dziś przedstawimy Ci kilka modnych propozycji czapek damskich, które śmiało oraz z dumą będziesz mogła nosić tegorocznego lata. Posiadanie jej na swojej głowie będzie bardzo rozsądną decyzją, za którą w lato z pewnością podziękuje Ci Twoja skóra twarzy oraz głowy.

DUŻY PLAŻOWY KAPELUSZ SŁOMKOWY

To idealna propozycja dla wszystkich kobiet, które tegoroczne wakacje planują spędzić na piaszczystej, słonecznej plaży. Kapelusz to absolutny niezbędnik każdej plażowiczki, która kocha długie wylegiwanie się na gorącym słońcu. Kapelusze słomkowe to idealne czapki damskie, które pozwolą Ci długo cieszyć się każda chwilą spędzoną na świeżym powietrzu. Te wybrane przez nas nakrycie głowy nie sprawi, że podczas noszenia go na swojej głowie Twoja skóra głowy nie będzie się ,,dusić’’ oraz zalewać potem. Kapelusz słomkowy jest bardzo lekki, przez co trudno wyczuć go na swojej głowie. Poza tym przez słomiany materiał powietrze łatwo przedostaje się do jego środka, przez co umożliwia na swobodną wymianę powietrza. Najmodniejsze jak i najlepszą propozycją kapelusz na plaże są te z obszernym rondlem, który zasłoni również naszą skórę twarzy oraz szyi.

CZAPKA ,,BEJSBOLÓWKA’’

Jak wiemy w trendach nadal króluje motyw sportu, a wraz z nim wszystkie sportowe dodatki oraz akcesoria. Na plażę dla naszej ochrony głowy polecamy modne ,,bejsbolówki’’, które sprawdzą się podczas leniwego odpoczynku na plaży, jak i podczas aktywnego zwiedzania miasta. Dzięki możliwości regulacji z tyłu, ,,bejsbolówka’’ nawet podczas biegu będzie świetnie trzymać się na naszej głowie. Czapka damska, dzięki daszkowi z przodu również chroni nas przed rażącym promieniem słońca i jednocześnie zabezpiecza naszą głowę przed przegrzaniem. Poza tym to jeden z modniejszych damskich dodatków, który sprawdzi się nie tylko podczas urlopu, ale i na słoneczne dni na co dzień. W sklepach polecamy wybierać modele z delikatnymi ozdobami oraz naszywkami.