Srebro od stuleci wykorzystywane było do wyrobu biżuterii. Znacznie tańsze od złota, łatwiej dostępne, stało się doskonałym surowcem do wyrobu ozdobnych przedmiotów. Przez całe wieki chętnie było wykorzystywane przez wytwórców biżuterii, choć ustępowało złotu pod względem swej wartości. Było jednakże znacznie łatwiejsze w obróbce i tańsze, przez co mogło być kupowane przez szersze rzesze osób. Wykonywano z niego biżuterię zarówno damską, jak i męską - wisiory, naszyjniki, kolczyki, srebrne pierścionki. Obecnie, gdy ceny złota mocno szybują w górę, srebro jako tańsze jest wspaniałą alternatywą dla modnych, nie mniej pięknych wyrobów. Łatwość obróbki sprawia, że możemy przebierać w szeregu oryginalnych wzorów, tekstur, ornamentów.

SREBRNA BIŻUTERIA ZAWSZE W MODZIE!

NIEPRZEMIJAJĄCA MODA NA SREBRNE PIERŚCIONKILubisz nosić biżuterię? Nie wyobrażasz sobie wyjścia z domu bez różnych ozdóbek? Świetnym wyborem będą srebrne pierścionki, kolczyki lub bransoletki. Dzięki nim poczujesz się piękniejsza, pewniejsza siebie, kobieca i - być może także - zmysłowa!

Biżuteria z tego metalu jest stosunkowo niedroga, dlatego można mieć jej w swojej szkatułce całkiem sporo, dobierając do okazji odpowiednie wzornictwo. Srebrna biżuteria od lat nie wychodzi z mody i sprawdzi się w każdej okazji, zarówno na "wielkie wyjście", jak i na co dzień. Nawet z pozoru zwyczajny codzienny strój można odmienić w wyjątkowo oryginalny, dodając do niego srebrną biżuterię. Srebrne kolczyki, srebrne bransoletki, srebrne pierścionki, srebrne naszyjniki, srebrne łańcuszki, srebrne zawieszki, srebrne broszki mogą przyozdobić zarówno twój ubiór wyjściowy, jak i codzienny.

SREBRO DOSKONAŁYM PREZENTEM

Srebrna biżuteria stanowi doskonały upominek dla kobiety w każdym wieku - zarówno dla małej dziewczynki, którą ucieszy srebrny pierścionek z kolorowym oczkiem, jak i dla młodej dziewczyny (np. zwariowane kolczyki) czy dojrzałej pani (srebrna broszka świetnym podarunkiem z okazji Dnia Babci!).  Niesłabnącą popularnością cieszą się srebrne pierścionki z kamieniami pół - oraz szlachetnymi. Pasują one na wiele ważnych uroczystości, ale mogą także zdobić nas na co dzień. Pierścionki srebrne to nie tylko biżuteria dla stylowych kobiet. Sklepy jubilerskie oferują szeroką gamę srebrnych sygnetów, specjalnie dla modnych mężczyzn. Srebrne pierścionki możesz kupić tutaj: https://www.filigree.pl/pol_m_Bizuteria-damska_Pierscionki_Pierscionki-srebrne-167.html.

ZARĘCZYNY

Czy pierścionek zaręczynowy musi być bardzo kosztowny, wykonany ze złota, ozdobiony szlachetnym kamieniem? Nic bardziej  mylnego! Coraz więcej młodych kobiet uważa, że nie jest ważny metal, z jakiego wykonany jest pierścionek - liczą się przede wszystkim chęci, gest. Poza tym - spójrzmy prawdzie w oczy - srebro jest bardzo modne, chętnie wybierane przez młode kobiety. Nie bez znaczenia jest też fakt, że taka biżuteria jest dużo tańsza, a przez to bardziej dostępna dla każdego. Jednakże srebrny pierścionek zaręczynowy potrafi tak samo wywrzeć wrażenie na kobiecie, jak ten wykonany ze złota - wszystko zależy od niebanalnego wzoru oraz jakości wykonania.