Kiedy rodzi się dziecko, zmienia się wszystko... To stwierdzenie jest rzecz jasna oczywiste, nie pozostawiające złudzeń ani wątpliwości. Jednak, kiedy teoria zderza się z rzeczywistością, to, co wcześniej wydawało się być niewątpliwe, przestaje takim być. Wtenczas rozwiązaniem są torby Skip Hop. Dlaczego właśnie one? I dlaczego akurat torby?

GDY NIEMOŻLIWE STAJE SIĘ MOŻLIWE...

Wyjście na spacer, odwiedziny u stęsknionych dziadków, nie wspominając już o zakupach, regularnych wizytach szczepiennych czy konieczność odbycia wizyty lekarskiej z powodu kataru, kaszlu czy gorączki. W każdej z tych sytuacji, wyjście z dzieckiem może rosnąć do rangi wejścia na K2 lub w najlepszym wypadku – wyprawy na biegun północny. Wszystko dlatego, że nawet krótki i niepozorny spacer po osiedlowych alejkach wymaga zapakowania niezliczonej ilości przedmiotów i akcesoriów, z którymi niestety, dotychczasowa damska torebka nie daje sobie rady. Dlatego z pomocą przychodzi torba Skip Hop. Nie tylko funkcjonalna, podręczna, odpowiadająca na potrzeby współczesnej, zabieganej młodej mamy, ale również atrakcyjna wizualnie, nie odstawająca od najnowszych trendów modowych. Od dnia narodzin będzie musiała sprostać ogromnemu wyzwaniu. Dlatego musi być wyjątkowa...

TORBA SKIP HOP DUO – MODEL DO ZADAŃ SPECJALNYCH

Bez wątpienia, jednym z najpopularniejszych fasonów sygnowanych marką Skip Hop jest model Duo. Nic w tym dziwnego. Starannie przemyślana konstrukcja wewnętrzna, pozwalająca jednorazowo zabrać ze sobą ekwipunek jak na tygodniowy obóz przetrwania. Ogromna ilość kieszonek i przegródek pozwala zgromadzić wiele przedmiotów i jednocześnie skrupulatnie je posegregować. Co więcej, torby Skip Hop Duo są wręcz niezniszczalne. Przemawia za tym wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie materiału odpornego na przyjmowanie brudu. Za sprawą obecności różnych uchwytów, jej noszenie jest nie tylko wygodne i komfortowe, ale również łatwo przyczepiane do wózka. Podkreślić należy jeszcze jedną ważną rzecz... A raczej przedmiot, który w zestawie dołącza producent. Jest to oczywiście składany przewijak, który okaże się wybawieniem na wypadek nieoczekiwanej, pieluszkowej rewolucji.

To jednak nie koniec zalet, jakimi niezaprzeczalnie charakteryzuje się torba Skip Hop Duo. Jest jeszcze jeden atut, który choć dotyczy wyglądu to jednak zadowoli nie tylko panie, ale również mężczyzn. Wspomniany model, jako chyba jeden z nielicznych, można docenić za uniwersalny charakter. Z łatwością bowiem wybierzemy opcję kolorystyczną, która przypadnie do gustu nie tylko kobietom, ale również panom. W efekcie, nie powstydzą się jej używać tatusiowe, dziadkowie czy wujkowie.

Torbę Skip Hop kupisz na: https://www.coocoo.pl/pol_m_spacer-i-podroz_torby-Skip-Hop-763.html