Gdy przychodzi do zakupu prezentu urodzinowego dla chłopaka, nie każda z nas od razu ma na niego pomysł. Szczególnie, gdy jubilat jest posiadaczem wielu przedmiotów lub zasobność naszego portfela nie jest duża. W takim przypadku warto zapoznać się z poniższą listą gadżetów, które sprawdzą się w przypadku takiej okazji. Możliwe, że jedna z naszych propozycji przypadnie Ci do gustu i ułatwi Ci zadanie, przed którym stoisz.

OSOBISTY PRZEDMIOT Z GRAWEREM

Drobne gadżety mogą stać się wyjątkowym prezentem, gdy opatrzymy je ciekawym grawerem np. ważnym dla Was cytatem lub miłosną deklaracją. Takim przedmiotem może być dobrej jakości zapalniczka benzynowa lub piersiówka z grawerem dla miłośnika wycieczek oraz smacznych trunków. Niektóre piersiówki to bardzo eleganckie modele, które dobrze sprawdzą się w roli stylowego gadżetu. Na uwagę zasługują tutaj szczególnie modele takie jak piersiówka z grawerem ze stali szlachetnej lub obita czarną skórą. Do piersiówki możesz wlać zrobioną własnoręcznie nalewkę, co dodatkowo uatrakcyjni podarunek.

GRY NA KONSOLĘ

Jeżeli Twój chłopak jest fanem gier i często spędzacie czas grając wspólnie na konsoli, możesz sprezentować mu jedną z gier, których jeszcze nie posiada. W sklepach znajdziesz tak wielki wybór gier, że nie powinnaś mieć problemu z dokonaniem wyboru. Ważne, żeby wcześniej przeczytać recenzje i upewnić się, że będzie ona faktycznie ciekawa, a także sprawdzić, czy partner nie ma już tej konkretnej gry w swojej kolekcji. Część gier, które miały premierę jakiś czas temu kosztuje naprawdę niedużo. Jeżeli chciałabyś przeznaczyć na prezent większy budżet, możesz kupić jedną z aktualnych nowości lub pójść jeszcze o krok dalej i zamówić kontrolery ruchu, a nawet cały zestaw do wirtualnej rzeczywistości. Wiele zależy od tego, ile faktycznie chcesz i możesz przeznaczyć na takie zakupy. Zrezygnuj też z kupowania tak drogich przedmiotów na początku znajomości.

KSIĄŻKA DOPASOWANA DO ZAINTERESOWAŃ

Znając zainteresowania swojego chłopaka, z łatwością wybierzesz dla niego odpowiednią książkę. Na półkach księgarni znajdziesz egzemplarze poruszające dowolną tematykę – od psychologii, przez historię, przyrodę, aż po pozycje dotyczące tak szczegółowych zainteresowań jak prace w drewnie czy modelarstwo. Oprócz książek poradnikowych i naukowych, możesz wybrać też ciekawe powieści i zbiory opowiadań, a także albumy pełne pięknych fotografii i opisów. Zapalonemu podróżnikowi spodoba się zapewne ostatnia opcja z interesującymi miejscami do odwiedzenia lub przewodnik. Natomiast miłośnikowi historii – pozycje traktujące o dawnych czasach.