Prawie każda kobieta chciałaby móc poszczycić się dużym biustem. Jednak panie, które noszą rozmiary C,D, E lub większe mogą potwierdzić, że czasem jest to ich prawdziwe przekleństwo. Obfity biust to obciążenie, ale też trudniej dobrać pod niego ubrania – zwłaszcza sukienki, bieliznę i stroje kąpielowe na duży biust.

STÓJ KĄPIELOWY DLA ROZMIARU MINI, MIDI I MAXI

JAKI STRÓJ DLA KOBIET O DUŻYM BIUŚCIE?Wielkimi krokami zbliża się czas wakacyjny, który niezmiennie kojarzy się odpoczynkiem nad wodą. Zamieniamy w tym czasie zimowe rzeczy na te letnie, czyli zwiewne, lekkie, niekrępujące ruchów. Do łask powracają także stroje kąpielowe, zwłaszcza jeśli przez cały rok przeleżały w szafie. Jeśli czeka Cię zakup nowego bikini, to zwróć przede wszystkim uwagę na walory i budowę swojego ciała. Stroje kąpielowe na duży biust, krągłości, czy filigranową sylwetkę różnią się od siebie krojem i budową. Dla pań o krągłych kształtach proponujemy zakup stroju jednoczęściowego, który maskuje brzuszek, modeluje sylwetkę, ale też wyszczupla. Tutaj także dobrze sprawdzają się stroje dwuczęściowe o wysokim stanie. Kobiety szczupłe mogą pozwolić sobie na bikini niemalże o dowolnej budowie, ale jeśli biust jest niewielki to warto zastanowić się nad górą z efektem push-up lub falbanami. Co z kobietami o dużym biuście, u których niemalże odpadają skąpe stroje i kostiumy jednoczęściowe? Mamy dla takich kobiet kilka, pomocniczych wskazówek.

STROJE KĄPIELOWE NA DUŻY BIUST

Stroje kąpielowe na duży biust to takie, które przede wszystkim dobrze podtrzymują biust, by plażowanie i relaks nad wodą był w pełni komfortowy. Tak jak pisaliśmy wyżej – niekiedy duży biust to prawdziwa zmora. Jest ciężki, a do tego nieraz trudno dobrać do niego odpowiedni biustonosz.

Są firmy, które projektują stroje kąpielowe specjalnie dla kobiet o dużym biuście, szczególną uwagę zwracając na walory zdrowotne! Opracowane są w taki sposób, by odciążały kręgosłup, dobrze trzymały biust, który przy tym wygląda w nich efektownie. Przy tym projektanci tych marek w pełni dbają o modną stylistykę. Takie stroje są specjalnie konstruowane dla kobiet nawet o rozmiarach E, F, aż do I. Znajdziesz je na https://ulubionabielizna.pl/pol_m_Stroje-kapielowe-106.html.

Kobiety o obfitym biuście granicach C-E powinny wybierać przede wszystkim stroje kąpielowe o grubych ramiączkach i szerokim pasie, bo to gwarantuje dobre podtrzymanie i wyprofilowanie biustu. Ważne też są w tym wypadku zabudowane miseczki, które będą ładnie modelować biust, a nie sprawiać, że będzie on „wylewał się” spod kostiumu. Dodatkowo warto wybierać stroje kąpielowe, które wiązane są z tyłu na karku, bo ten zabieg dodatkowo „zbiera” biust. Przy takim rozmiarze oczywiście nie warto powiększać go o wkładki i wypełnienia.