Przyjęcie to świetny sposób na celebrację dnia urodzin. W trakcie imprezy możesz dzielić się z bliskimi osobami radością towarzyszącą rocznicy Twoich urodzin oraz nieco przełamać codzienną rutynę. Jednak przygotowanie udanego przyjęcia potrafi być wyzwaniem. Żeby ułatwić sobie to zadanie, zdecyduj się na jeden z popularnych motywów przewodnich. Tematyczne dekoracje urodzinowe stworzą dobrany komplet, który w pozytywny i estetyczny sposób przyozdobi miejsce, w którym urządzisz biesiadę.

URODZINY W HAWAJSKIM STYLU

Rajskie kwiaty i drinki z palemką momentalnie wprowadzą gości w wesoły, letni nastrój. Hawaje kojarzą się większości osób z naszyjnikami z kwiatów i ze spódniczkami z liści, dlatego dobrym pomysłem byłaby zamiana tradycyjnego przyjęcia w mały bal przebierańców. Na suficie możesz przymocować kolorowe ogrodowe lampiony oraz girlandy z papierowymi dekoracjami w kształcie egzotycznych liści lub ananasów. Jako zastawy możesz użyć papierowych talerzyków w odcieniach turkusu lub zieleni, które będą zgrabnie komponować się z pozostałymi akcesoriami, a przygotowywane drinki warto ozdobić mini parasolkami i kolorowymi słomkami. Byłoby dobrze, gdybyś do tego celu wykorzystał słomki papierowe, które są bardziej ekologiczne niż tradycyjne plastikowe zestawy. Na stronie https://www.slubna-alejka.com.pl/pl/c/Dekoracje-Urodzinowe/99 znajdziesz dekoracje urodzinowe z kolekcji Aloha, które pomogą Ci w organizacji imprezy w hawajskim stylu. Gdy już wszystko będzie przygotowane, w tle puść delikatną hawajską muzykę, a zaproszonych gości powitaj naszyjnikami ze sztucznych kwiatów.

WIATR ZNAD MORZA

Inną ciekawą propozycją na temat imprezy urodzinowej jest morze. Podobnie jak Hawaje, morski klimat kojarzy się przyjemnie wakacyjnie. Żeby osiągnąć taki efekt, powinieneś skupić się szczególnie na wyborze ozdób i naczyń w kolorze błękitnym i białym. Jako bazę możesz wykorzystać niebieski obrus i białą zastawę. Z kolei przekąski takie jak muffinki dobrze będzie udekorować papierowymi ozdobami na patykach w kształtach takich jak muszelki, koniki morskie, kraby czy ryby. Niech w pokoju nie zabraknie też niebieskich baloników oraz ozdoby w kształcie statku. Cała impreza stanie się jeszcze bardziej barwna, gdy każdemu z gości wręczysz na wejściu marynarską czapkę z kotwicą oraz drinka powstałego z wykorzystaniem syropu Blue Curacao np. Blue Monday. Morski klimat możesz też w łatwy sposób przerobić na motyw piracki. Wystarczy, że część niebieskich dodatków wymienisz na czarne z symbolem czaszki, gościom podarujesz opaskę na jedno oko, a w centralnym punkcie pomieszczenia umieścisz czarną piracką flagę.