Stoisz przed trudnym wyborem fajnego i mającego edukacyjne aspekty prezentu dla dziecka? Masz dosyć wydawania pieniędzy na niepotrzebne, tandetne i powtarzalne gadżety, których każdy maluch ma już pełne szafy? Chciałbyś wykazać się oryginalnością i podarować coś, co nie tylko zapewni długie godziny dobrej zabawy, ale również pozwoli na pełen rozwój intelektualny? Odpowiedzią na te potrzeby może być szeroka oferta zabawek interaktywnych, które dzięki dostosowaniu do wieku pociechy pozwalają nie tylko na rozrywkę, ale również mają wspaniałe wartości edukacyjne i wspomagające rozwój poznawczy najmłodszych.

SPRAWDŹ, CZY WYBRANY PRZEDMIOT PASUJE DO WIEKU DZIECKA!

SZUKASZ PREZENTU DLA DZIECKA? WYPRÓBUJ ZABAWKI INTERAKTYWNE!Wszystkie zabawki interaktywne spełnią swoją funkcję jeśli zostanie odpowiednio dobrana i dopasowana do indywidualnych potrzeb malucha. Koniecznie pamiętaj o sprawdzeniu dla jakiego przedziału wiekowego został wyprodukowany dany przedmiot. Jest to niezwykle ważne, ponieważ podarowanie trzylatkowi rzeczy, która została stworzona dla dziesięciolatków może go łatwo i szybko zniechęcić, a nawet wywołać łzy! Z drugiej strony, jeśli dziecko jest starsze niż grupa docelowa dla danej zabawki, może się nią błyskawicznie znudzić.

JAKOŚĆ - JAK ZAWSZE JEST NAJWAŻNIEJSZA.

Szukając prezentu postaw na zabawki interaktywne bardzo starannie wykonane, pozbawione jakichkolwiek wad i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Pozwoli to nie tylko na długą i przyjemną zabawę, ale również może umożliwić późniejsze przekazanie takiej zabawki młodszemu rodzeństwu.

Zadbajmy, by prezent nie zawierał jakichkolwiek niebezpiecznych elementów, które mogą się łatwo oderwać i zagrozić bezpieczeństwu dziecka! Dla wygody rodziców, najlepszym rozwiązaniem jest wybór zabawek niewymagających baterii.

JAKIE ZABAWKI SĄ NAJLEPSZE? CZY ISTNIEJE PROSTY PRZEPIS NA SUKCES?

Nie ma na to pytanie niestety jednoznacznej odpowiedzi. Warto skompletować dla każdego malca ciekawą kolekcję składającą się z różnorodnych zabawek. Jednymi z najgoręcej polecanych przez rodziców i pedagogów są, szczególnie dla najmłodszych, wielofunkcyjne stoliki interaktywne, które dając wiele możliwości nie nudzą się przez bardzo długi czas. Dobrym pomysłem jest zainwestowanie w zabawki interaktywne muzyczne odgrywające proste i chwytliwe melodie, które doskonale stymulują wrażliwość na dźwięki oraz rozwijają słuch muzyczny. Ponadto ciekawym prezentem są wszelkie książeczki interaktywne, które nie tylko bawią i rozwijają, ale również przemycają różnorodne wartości edukacyjne i ubogacają dopiero kształtujący się zasób słownictwa malucha.

Najlepsze zabawki interaktywne znajdziesz tutaj:  https://neorobot.pl/pl/zestawy-kreatywne